SERWIS CIEPŁO TECHNIKA
Autoryzowany serwis urządzeń grzewczych
Kipi, Kotłospaw oraz Kostrzewa

Działamy na terenie Siedlec, w promieniu do 150 km. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług związanych z urządzeniami grzewczymi, spełniającymi normy klasy 5 oraz ECODESIGN. Zajmujemy się serwisem urządzeń grzewczych takich producentów jak:

– Kipi 
– Kostrzewa
– Kotłospaw

Pełnimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy naprawy, przeglądy techniczne, oraz sprzedajemy i instalujemy nowe urządzenia.

POSIADAMY WSZYSTKIE AKTUALNE UPRAWNIENIA GAZOWE, GRZEWCZE I ELEKTRYCZNE.

Pierwsze
uruchomienia

Przeglądy
roczne

Zgłoszenie
awarii

Naprawy gwarancyjne
i pogwarancyjne

Nasza firma świadczy usługi serwisowe kotłów 5 generacji i pomp ciepła tylko od wiodących producentów takich jak Kipi, Kostrzewa czy Kotłospaw. Zajmuje się konserwacją urządzeń grzewczych oraz przeglądami rocznymi. Regularne przeglądy sprawiają, że urządzenia zainstalowane w Państwa domach, będą pewne i niezawodnie. Dla pełnego bezpieczeństwa przeprowadzamy kontrolę i próby szczelności montowanych urządzeń.  
Potrzebny Ci serwis? Zadzwoń i umów wizytę fachowca.

Produkty Kostrzewy, Kipi  czy Kotłospaw są oryginalne i bardzo dobrej jakości. Rzetelność i sumienność czynią naszą firmę godnym polecenia dostawcą. Bez obaw możesz zlecić nam przegląd lub konserwację swojego sprzętu. Dodatkowo zamówisz u nas oryginalne części do urządzeń tych marek, z którymi współpracujemy.

Urządzenia grzewcze, które serwisujemy

Jeśli potrzebujesz serwisu i posiadasz sprzęt marki Kipi, Kostrzewa lub Kotłospaw, skontaktuj się z nami przez formularz lub zadzwoń +48 501 874 303

Nie serwisujemy urządzeń grzewczych od innych producentów