SERWIS CIEPŁO TECHNIKA
Montaż i dobór urządzeń grzewczych

Prawidłowy dobór urządzenia grzewczego jest istotny w przypadku, kiedy zależy nam na komforcie idącym w parze z ekonomicznym spalaniem. W tym celu niezbędne jest oszacowanie odpowiedniej mocy naszego urządzenia wynikającej z jego przeznaczenia, rozmiarów budynku oraz wielu innych czynników, w tym m.in. typu zastosowanej izolacji czy ubytków ciepła w okresie zimowym. Decydując się na kocioł lub pompę ciepła warto przemyśleć, czy sprzęt będzie podgrzewał również wodę.

Nasza firma jest bardzo dobrze obeznana w temacie montażu i doboru urządzeń grzewczych. Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Państwu w wyborze właściwej instalacji.

Serwis Ciepło Technika Kotłospaw Urządzenia Grzewcze

Doradztwo w wyborze instalacji grzewczych

Stoisz przed dylematem? Nie wiesz jaka instalacja sprawdzi się i będzie najlepsza w przypadku Twojego domu?
Pomagamy w wyborze urządzeń grzewczych. Wskazujemy, która moc będzie optymalna, jaki zasobnik oraz modele będzie najbardziej odpowiedni. Polecamy sprzęt tylko od sprawdzonych producentów.
Jesteśmy obiektywni, nie polecamy tylko jednej marki. Dysponujemy wiedzą oraz kwalifikacjami, popartymi doświadczeniem zdobywanym latami na rynku obleganym przez wielu różnych dostawców.

Wybieramy najbardziej opłacalne rozwiązania. Bierzemy pod uwagę oczekiwania Klienta, cały projekt oraz koszt instalacji. 
Poza montażem nowych urządzeń, zdarzają się nam modernizacje, usprawnianie, a nawet poprawki po źle wykonanych usługach wcześniejszych “fachowców”.  W każdym przypadku oferujemy naszą pomoc oraz doradztwo techniczne.

Polecane przez nas marki urządzeń grzewczych

Podjęliśmy współpracę z profesjonalnymi producentami branży grzewczej, takimi jak:

  • Kotłospaw,
  • Kipi,
  • Kostrzewa,
  • Dedietrich,
  • Immergas,
  • Nibe,
  • Lumo,
  • Blaze Harmony.

Obecnie jest to główny kierunek rozbudowy naszej firmy. Pracujemy jako autoryzowany serwis Kotłospaw, Kipi oraz Blaze Harmony – posiadamy niezbędne uprawnienia producenta do przeprowadzania instalacji urządzeń grzewczych, ich napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

Nasze realizacje

Napisz i zamów montaż urządzeń grzewczych do swojego domu