Serwis kotłów Siedlce

Regularnie przeprowadzany serwis kotłów, to podstawa zapewniająca bezpieczne użytkowanie instalacji grzewczej w Twoim domu. Nowoczesne kotły to urządzenia o niskim poziomie awaryjności, jednak jak w przypadku każdego sprzętu, który jest używany, mogą występować problemy, czy drobne usterki. Aby ich uniknąć, należy zamówić profesjonalny serwis pieca lub kotła u odpowiednich fachowców, którzy ocenią stan urządzenia i naprawią ewentualne usterki.

Serwisujemy kotły na terenie Siedlec, w promieniu do 150 km. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług związanych z urządzeniami grzewczymi. Zajmujemy się przede wszystkim serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym:

Kotły C.O – zamów serwis w Siedlcach

Firma Serwis Ciepło Technika gwarantuje profesjonalne usługi serwisowe kotłów 5 generacji. Zajmujemy się konserwacją, przeglądami rocznymi oraz serwisem urządzeń grzewczych. 

Zapewniamy, że wszystkie dostępne produkty w naszej ofercie są oryginalne i bardzo dobrej jakości. Rzetelność i sumienność czynią naszą firmę godnym polecenia dostawcą. Jeżeli mieszkasz w Siedlcach lub w okolicy, bez obaw możesz zlecić nam przegląd, konserwację czy serwis kotła, przyjeżdżamy pod wskazany adres. Dodatkowo zamówisz u nas oryginalne części do urządzeń tych marek, z którymi współpracujemy. 

Potrzebujesz porady fachowca? Zadzwoń i umów wizytę.

Serwis kotłów Siedlce