Kotły pelletowe Siedlce

W Serwis Ciepło Technika zajmujemy się dystrybucją kotłów na pellet, działamy na terenie Siedlec i pobliskich okolic. Stawiamy na komfort i nowoczesność, dlatego też w naszej ofercie posiadamy zaawansowane kotły z podajnikami oraz automatyczne kotły na pellet. Producenci tacy jak Kostrzewa, Kotłospaw, Lumo czy Blaze Harmony gwarantują wybór urządzeń grzewczych przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Oferujemy wszystko to, czego potrzebujesz do montażu kotłów na pellet: od planowania projektu, po pomoc w utrzymaniu systemu – serwis i gwarancję. 

Kotły na pellet Siedlce – wygodny i ekonomiczny system grzewczy

Dostarczamy innowacyjne kotły pelletowe w Siedlcach, spełniające wymagania klasy 5 i ECODESIGN. Oferowane przez nas urządzenia gwarantują wysoką sprawność działania oraz niski stopień emisji zanieczyszczeń podczas eksploatacji. To co wyróżnia nasze kotły na pellet, to wysoka wydajność pracy w różnych warunkach. Solidna jakość materiałów, rzetelne wykonanie mechanizmów kotłów sprawia, że zapewniają wieloletnie, niezawodne użytkowanie. Obsługiwanie kotła jest bardzo intuicyjne, a samo jego działanie jest ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Dystrybutor kotłów na pellet w Siedlcach

Jako dystrybutor kotłów na pellet i pieców w Siedlcach, dużą uwagę przywiązujemy do funkcjonalności polecanego sprzętu. Dbamy o to, aby nasz Klient przy doborze kotła posiadał elementarną wiedzę o danym produkcie. Nasi fachowcy biorą udział w szkoleniach, na których poruszane są praktyczne i teoretyczne zagadnienia z zakresu użytkowania urządzeń grzewczych.

Serwis Ciepło Technika oferuje pomoc i konsultacje w wyborze stosownego kotła na pellet, który będzie dopasowany do ogrzewanej powierzchni oraz indywidualnych wymagań użytkownika.

 

Kotły pelletowe Siedlce