Kotły pelletowe Biała Podlaska

Nasza firma zajmuje się montażem kotłów na pellet w Białej Podlaskiej oraz jej okolicach. Stawiamy na wygodę i innowacyjność, dlatego też w naszej ofercie posiadamy zaawansowane automatyczne kotły z podajnikami, jak i automatyczne kotły na pellet.

Producenci tacy jak KIPI, Kostrzewa, Kotłospaw czy Blaze Harmony zapewniają wybór urządzeń grzewczych przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Nasza oferta obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do instalacji kotłów na pellet: od planowania projektu, po pomoc w utrzymaniu systemu – serwis i gwarancję producenta.

Dystrybutor kotłów na pellet w Białej Podlaskiej

Oferujemy innowacyjne kotły centralnego ogrzewania, spełniające wymagania klasy 5 i ECODESIGN. Oferowane przez nas produkty zapewniają wysoką sprawność działania oraz niski stopień emisji zanieczyszczeń podczas całego okresu użytkowania.

To co wyróżnia nasze piece na pellet drzewny, to wysoka wydajność pracy w różnych warunkach. Najwyższa jakość materiałów, wykonania i mechanizmów kotłów sprawia, że zapewniają wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie. Obsługa kotła jest bardzo intuicyjna, a samo jego działanie jest bardzo ekologiczne. 

Jako dystrybutor kotłów na pellet w Białej Podlaskiej, dużą uwagę przywiązujemy do funkcjonalności rekomendowanego sprzętu.  Dbamy o to, aby nasz klient przy wyborze kotła posiadał podstawową wiedzę o danym  produkcie. Bierzemy udział w szkoleniach, na których poruszane są praktyczne i teoretyczne zagadnienia z zakresu użytkowania urządzeń grzewczych.

Kotły pelletowe Biała Podlaska