Kotły gazowe Garwolin

Właściwy kocioł do Twojego domu będzie zależał od wielkości, zapotrzebowania na ogrzewanie i ciepłą wodę oraz budżetu. Nasza gama kotłów gazowych obejmuje zarówno te do podgrzewania wody użytkowej, jak i ogrzewania całego wnętrza domu. Instalujemy kotły gazowe na terenie Garwolina i okolic.

Aby mieć pewność, że kocioł gazowy zostanie bezpiecznie zamontowany, należy zlecić taką usługę u wykwalifikowanego fachowca. Ze względu na konstrukcję tych współczesnych urządzeń, lepiej nie ryzykować instalacji na własną rękę.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług związanych z urządzeniami grzewczymi, spełniającymi normy klasy 5 oraz ECODESIGN. Poza sprzedażą kotłów gazowych, zajmujemy się sprzedażą:

  • kotłów pelletowych,
  • kotłów stałopalnych,
  • kotłów zgazowujących drzewo oraz
  • pomp ciepła.

Dla naszych klientów pełnimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy naprawy, przeglądy techniczne oraz sprzedajemy i instalujemy nowe urządzenia.

Dystrybutor pieców i kotłów gazowych w Garwolinie

Zaopatrujemy naszych klientów w kotły gazowe tylko od producentów uznanych i bezpiecznych marek. Oferujemy przede wszystkim urządzenia przyjazne środowisku, które zapewniają komfort, ciepło oraz trwałości na długie lata użytkowania.

Jeśli twoje rachunki za gaz zaczną nieoczekiwanie rosnąć, to znak, że kocioł nie działa wydajnie. We wszystkich tych przypadkach zalecamy wezwanie eksperta, aby “rzucił okiem” na Twój kocioł. Możliwe, że istnieje proste rozwiązanie problemu, a być może specjalista zarekomenduje Tobie zakup całkiem nowego modelu kotła.

Mieszkasz na terenie Garwolina i myślisz nad zakupem kotła gazowego? Skontaktuj się z nami. Postaramy się sprostać Twoim wymaganiom.

Kotły gazowe Garwolin