Serwis urządzeń grzewczych Łuków

Kontrolę urządzeń grzewczych powinno przeprowadzać się przynajmniej raz do roku. Z serwisem instalacji grzewczej nie należy zwlekać do momentu wystąpienia awarii. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zaproś specjalistę na przegląd. Wykonamy dokładną kontrolę działania Twojej instalacji, usprawnimy pracę urządzenia tam, gdzie jest to wymagane oraz usuniemy napotkane usterki. 

 Firma Serwis Ciepło Technika świadczy serwis urządzeń grzewczych na terenie Łukowa i okolic.

Usługi serwisowe urządzeń grzewczych w Łukowie

Zaleca się, aby serwis urządzeń grzewczych przeprowadzony był zgodnie z zaleceniami producenta danego sprzętu. Dlatego warto korzystać z usług profesjonalnych firm, które mogą zapewnić fachowe zrealizowanie prac w tym zakresie.

Firma Serwis Ciepło Technika działa jako autoryzowany serwis producentów urządzeń grzewczych, dzięki czemu masz pełną gwarancję, że nasza praca zostanie przeprowadzona rzetelnie.

Pamiętaj, że właściwie wykonany serwis urządzeń grzewczych jest niezwykle ważny dla prawidłowego działania całej aparatury, a co najważniejsze, to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zajmujemy się przede wszystkim serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym:

– kotłów gazowych De Dietrich,
– pierwszym uruchomieniem kotłów gazowych Immergas,
– kotłów pelletowych Kostrzewa,
– kotłów pelletowych Kotłospaw i
– kotłów z palnikami KIPI.

Nasze usługi wykonujemy z dojazdem do klienta. Serwisujemy i montujemy urządzenia grzewcze na terenie Łukowa oraz w pobliskich miejscowościach. Jeżeli potrzebujesz konsultacji lub jesteś zdecydowany na zakup sprzętu z naszej oferty, skontaktuj się z nami.

serwis urządzeń grzewczych w Łukowie