Ampio Smart Home

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem AMPIO –  systemu inteligentnego domu. Posiadamy certyfikat potwierdzający nasze kwalifikacje.  
Zapraszamy do zapoznania się z produktami smart home.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem produktów firmy Ampio – wiodącego producenta innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Podjęliśmy współpracę z firmą Ampio, gdyż od samego początku byliśmy pod wrażeniem ich innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na dostarczenie kompleksowych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Jesteśmy gotowi, by doradzić w wyborze odpowiednich produktów oraz zapewnić ich profesjonalny montaż.

Jeśli szukasz niezawodnego i innowacyjnego rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej, to jesteśmy dla Ciebie. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do  zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na produkty firmy Ampio.

Nowe technologie dla Twojedo domu

Produkty firmy AMPIO

Panele dotykowe AMPIO

Panele
dotykowe

Nowoczesne i eleganckie panele dotykowe wykonane z najwyższej jakości szkła zapewniają wygodne sterowanie funkcjami Smart Home oraz idealnie dopasowują się do Twojego wnętrza.

Sterowniki rolet AMPIO

Sterowniki
rolet

Kontroluj otwieranie i zamykanie bram, rolet, żaluzji i firan – dzięki sterownikom z tej grupy zyskujesz pełną kontrolę nad każdym elementem Twojego domu, który jest napędzany elektrycznie.

Sterowniki oświetlenia AMPIO

Sterowniki oświetlenia

Z naszymi sterownikami oświetlenia możesz łatwo dodać dowolne źródło światła do swojego systemu Smart Home oraz sterować oświetleniem w sposób wygodny i prosty.

Moduły
integracyjne

Możliwość integracji i połączenia różnorodnych urządzeń oraz systemów w Twoim domu. Dzięki temu będziesz miał(a) możliwość sterowania systemem alarmowym, audio, klimatyzacją oraz dowolnymi innymi urządzeniami, które chcesz włączyć w swoją sieć domową.

sterowanie ogrzewaniem AMPIO

Sterowanie ogrzewaniem

To kontrola temperatury i jakości powietrza z optymalizacją zużycia energii w zależności od preferencji, obecności domowników i warunków atmosferycznych. Możliwe jest połączenie elementów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji z wieloma czujnikami oraz zdalne sterowanie nimi.

Moduły bezprzewodowe

Dzięki najnowszej technologii i interfejsowi, zdalne sterowanie jest możliwe bez potrzeby instalacji okablowania. Zastosowanie takiego rozwiązania jest przydatne, między innymi, przy sterowaniu oświetleniem, bramą czy innymi elementami. Co więcej, zasięg działania takiego systemu może wynosić nawet ponad 1 km.

Serwery AMPIO

Serwery

Moduły zdalnego zarządzania systemem posiadają wiele dodatkowych funkcji. Serwery są odpowiedzialne za połączenie wszystkich elementów systemu, co umożliwia niemal nieograniczone możliwości oraz pozwala na kontrolę całego systemu za pomocą aplikacji mobilnej.

Moduły wykonawcze AMPIO

Moduły
wykonawcze

Moduły te odpowiadają za działanie poszczególnych elementów Twojego systemu, włączają i wyłączają urządzenia końcowe, regulują natężenie światła lub dają sygnał do zamknięcia bramy. 

Moduły-wejściowe

Moduły wejściowe

Umożliwiają integrację różnego rodzaju czujników i włączników z systemem Smart Home. Dzięki temu użytkownik może kontrolować aktualny stan włącznika, otrzymywać informacje z detektora ruchu lub czujnika zalania. 

Moduły pomiarowe AMPIO

Moduły pomiarowe

Zgromadzą i przekażą dane bezpośrednio z otoczenia domu. Informacje o temperaturze i zbliżającym się zmierzchu zostają wykorzystane przez elementy systemu do włączenia oświetlenia, czy zamknięcia rolet. Dane mogą być wyświetlane zarówno w panelu sterowania, jak i w aplikacji.

Moduły audio AMPIO

Moduły audio

Dają możliwość odtwarzania dźwięku w Twoim domu. Słuchaj muzyki w pomieszczeniu, w którym akurat masz na to ochotę. Moduły audio umożliwią również przesyłanie komunikatów głosowych, na przykład w momencie włączenia się alarmu.

Aplikacja AMPIO

Aplikacja

Dzięki aplikacji będziesz mógł zarządzać domem, kiedy tylko zechcesz, wygodnie i bez obaw. Możesz z niej korzystać na tablecie lub smartfonie, gdziekolwiek przebywasz, aplikacje Ampio możesz  mieć zawsze pod ręką.

Smart Home - zalety

Produkty firmy Ampio to nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej, ale także synonim niezawodności, bezpieczeństwa i komfortu. Firma ta jest znana ze swojego długoletniego doświadczenia w branży oraz innowacyjności, która pozwala na ciągłe ulepszanie swoich produktów i oferowanie klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Wszystkie produkty Ampio są zaprojektowane z myślą o zwiększeniu efektywności energetycznej i zmniejszeniu kosztów związanych z utrzymaniem budynków, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy dla klientów. Dzięki inteligentnym systemom zarządzania energią można zminimalizować straty energii oraz zapewnić optymalne warunki w budynku w każdych warunkach atmosferycznych.

Zaletą produktów firmy Ampio jest łatwość w obsłudze oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Wszystkie produkty są przystępne w użytkowaniu i pozwalają na łatwe sterowanie różnymi urządzeniami w budynku, w tym systemami oświetleniowymi, klimatyzacyjnymi czy alarmowymi.

Niezawodność produktów firmy Ampio jest również godna uwagi. Wszystkie produkty przechodzą dokładne testy i są weryfikowane pod względem ich niezawodności i trwałości. To pozwala na zapewnienie klientom najwyższej jakości rozwiązań, które służą przez długie lata.

Wszystkie te cechy sprawiają, że urządzenia firmy Ampio są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje niezawodnych, innowacyjnych i wysoce efektywnych produktów z zakresu automatyki budynkowej.

Jesteś zainteresowany zakupem produktów AMPIO?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +48 608 017 842

Serwis ciepło technika sprzedaż urządzeń grzewczych